WSPÓŁPRACA REKLAMOWA i PR

Pracownia Nowoczesności to blog firmowo – lifestylowy.  Założony w 2011 roku jako blog firmowy, został poszerzony w roku 2013 o tematykę lifestylową.

Dzięki temu poruszana jest tu szeroko pojęta tematyka stylu życia architekta krajobrazu - poczynając od twórczości i designu,  pracy nad projektami i realizacjami, tematyki związanej z prowadzeniem firmy usługowej i postrzegania zawodu w oczach innych, trendów i inspiracji w aranżacjach przestrzeni, materiałów i produktów, które wpływają na otoczenie, są innowacyjne i nowoczesne. Blog pełen podróży i miejsc, w których architekt krajobrazu bywa na co dzień, a także tematyki konferencji, eventów, gali i wydarzeń, w których architekt uczestniczy, aby stale się rozwijać i poznawać nowości.

Tematyka opiera się także w głównej mierze na nowoczesnych, innowacyjnych i nietypowych rozwiązaniach oraz nowoczesnym podejściu do życia i prowadzenia firmy.


WSPÓŁPRACA Z NAMI TO:Jeżeli są zatem Państwo zainteresowani rozpoczęciem z Nami współpracy prosimy o  kontakt mailowy na adres pracownia.aranzacja@gmail.com